Szkolenia

Weź udział w szkoleniach – oszczędzaj pieniądze!

Zapraszamy wszystkich klientów, którzy kupili nowe maszyny do skórowania, do wzięcia udziału w organizowanych przez nas szkoleniach.  

Szkolenia praktyczne pomagają ich uczestnikom w zapoznaniu się z naszymi maszynami i ich funkcjonowaniem przed rozpoczęciem sezonu. Uczestnicy szkoleń kończą je bogatsi w wiedzę techniczną,  niezbędną do pewnego posługiwania się naszymi maszynami w każdych warunkach – również wtedy, gdy na przykład trzeba wymienić jedną część. Sprawna obsługa skutkuje nie tylko zminimalizowaniem przerw w produkcji, ale również zapewnia znakomitą jakość skór. Każdego roku w naszych szkoleniach praktycznych uczestniczą setki farmerów.

Co mówią uczestnicy

“Błędy przy skórowaniu wynikające z niewiedzy, nieostrożności, pośpiechu lub nieumiejętnej obsługi maszyn każdego roku kosztują hodowców norek dużo pieniędzy. Można je zaoszczędzić biorąc udział w szkoleniach, ucząc się na błędach, zdobywając doświadczenie, które później można wykorzystać na swojej fermie” -  mówi Henrik Bækgaard, konsultant duńskiego Centrum ds. Zwierząt Futerkowych.

Dowiedz się więcej i zarezerwuj termin już dzisiaj

W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.